Platinum partner
4
Года опыта
45
Верифицированных рекомендаций
3
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
12
Эксклюзивных объектов
6
Рекламная активность
55146
Последний визит на сайт
3 дня назад
Продажа недвижимости, помощь в решении любого вопроса.
Мои основные черты: ответственность, целеустремленность, коммуникабельность, честность, добросовестность и открытость по отношению к клиентам и партнерам.
Профессионально подхожу к каждому клиенту и объекту.

Продажа квартир (4)

  • 81 000 $
    900 $/м²

    Леоніда Каденюка ул., 18

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ ЖК Новая Конча-Заспа
    3 комнаты
    90 / 60 / 25 м²
    этаж 9 из 10
    сегодня
    Нова пропозиція без комісії для покупця. Продаж 3 кімнатної дворівневої квартири 90 м2 котра знаходиться на 9 поверсі десяти поверхового будинку. Київська область, обухівський район, Новообухівська траса 4 км від Київа, село Ходосівка, Новий ЖК , Вулиця Леоніда Каденюка 18. Будинок 2025 року, здан, введений в експлуатацію!!! У будинку є бомбосховище. Всі питання по телефону Побудований: -червона цегла; стіна 60 см. -утеплення — мінеральна вата. Комунікації: -властна свердловина 200 м, артезіанська вода; -світло на квартиру 8 кВт. прямі договора ( не комерційні тарифи ) -газ, встановлено, газовий 2 контурний котел, індивідуальне опалення; -централізована каналізація. У квартирі зробл...
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • 34 900 $
    845 $/м²

    Леоніда Каденюка ул., 18

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ єОселя ЖК Новая Конча-Заспа
    1 комната
    41 / 23 / 11 м²
    этаж 1 из 10
    сегодня
    Нова пропозиція без комісії для покупця. Розглянемо державні програми: ВПО, Євідновлення, єОселя, всі постанови. Продаж 1 кімнатних квартир залишились на 1, 6, 7, 8 поверхах, десяти поверхового будинку. Квартира знаходиться на 1 поверху (э інші поверхи) десятиповерхового будинку. Метраж квартири 42 м2. Київська область, обухівський район, Новообухівська траса 4 км від Київа, село Ходосівка, ЖК VLASNA, Вулиця Леоніда Каденюка 18. Будинок 2025року на етапі введення в експлуатацію. У будинку є бомбосховище. Всі питання по телефону Побудований: -червона цегла; стіна 60 см. -утеплення — мінеральна вата. Комунікації: -властна свердловина 200 м, артезіанська вода; -світло на квартиру 8 к...
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • 3 900 $
    101 $/м²

    Леоніда Каденюка ул., 11

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ ЖК Виллар
    1 комната
    39 / 15 / 13 м²
    этаж 1 из 9
    сегодня
    Від забудовника. Нова пропозиція без комісії для покупця. Продаж 1-2-3 кімнатних квартир котрі знаходяться на 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 та 9 поверхах, девʼяти поверхового будинку. Київська область, обухівський район, село Ходосівка, ЖК Вилар, Мануфактура, МегаМаркет. Будинок 2025 року. Всі централізовані комунікації: газ, світло, вода, каналізація. Дуже розвита інфраструктура: школи, садки, магазини, спортивні заклади, все поряд. Також ми знаходимось у чисто екологічній зоні: поряд сосновий ліс, озера (рибалка), заповідники. До Київа 8 кілометрів без заторів. 15 хвилин до Печерська. Всі питання по телефону Ціна: 39.000 у.о США. без комісії Також є квартири з ремонтом по дуже привабливи...
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • 62 900 $
    1 573 $/м²

    Феодосия Печерского ул. (Піонерська), 20

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення ЖК Дмитрий-Александровский
    1 комната
    40 / 22 / 18 м²
    этаж 6 из 9
    2026 год постройки
    сегодня
    ЄОселя, БУДИНОК ЗДАН ВВЕДЕНИЙ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ. Продаж нової 1 кімнатноі квартири 40 м2 котра знаходиться на 6 поверсі десяти поверхового будинку, вид у двір. Київська область, обухівський район, Новообухівська траса 4 км від Київа, село Ходосівка, Новий сучасний ЖК Вілар Вулиця Леоніда Каденюка. Будинок побудований у 2025 році, та зданий у експлуатацію. У будинку є бомбосховище, ліфт. Побудований: -червона цегла; стіна 60 см; -утеплення — мінеральна вата. Комунікації: -властна свердловина 200 м, артезіанська вода; -світло на квартиру 8 кВт. прямі договора ( не комерційні тарифи ) -газ, встановлено, газовий 2 контурний котел, індивідуальне опалення; -централізована каналізація. У кварти...
    PRO аккаунт
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.